Parfémy La Prairie

1. 12. 2010

Parfém La Prairie Silver Rain Vás okouzlí jedinečnou květinově-ovocnou vůní zeleného jablka, ostružin, citrusů, koriandru a bergamotu. Teprve později se tato ojedinělá vůně rozvine o tóny švestky, magnolie, růže a jasmínu. Náruč květin ve vůni La Prairie Silver Rain je uložena v hřejivém základu vanilky, santalového a agarového dřeva, pačuli a fazole Tonka. Tato luxusní vůně je citlivě zkomponována pro ženy elegantní a sofistikované, které milují život.

Parfém La Prairie Silver Rain Rainbow Purple je inspirován horskou vodní kaskádou a strmými stráněmi. Při prvním přivonění Vás zahalí vůně zeleného jablka, ostružiny, bergamotu, koriandru a aromatického anýzu. V srdci se vůně dále prohloubí o květy gardénie a tuberózy, marocké růže, magnolie a pouze v noci kvetoucího indického jasmínu. Tyto jedinečné květinové tóny jsou osvěženy esencemi lesního ovoce, zralých švestek a kandovaného cukru, které parfém La Prairie Silver Rain Rainbow Purple osvěží a prozáří. Hřejivý základ vůně je uložen do vzácného agarového a santalového dřeva spolu s vanilkou a květem heliotropu doplněné o pižmo, pačuli a fazoli Tonka.

Posledním parfémem z této edice je La Prairie Silver Rain Rainbow Blue. I zde je hlava parfému tvořena zeleným jablkem, ostružinou, bergamotem, anýzem a koriandrem. Lahodná vůně v srdci přerůstá do nádechu esencí růže, švestky, magnólie, jasmínu a cukru. Jednotlivé květinovo-ovocné tóny jsou zasazeny do dřevitého základu s pačuli, vanilkou a fazolí Tonka.

Opojné vůně parfémů La Prairie jsou plněny do flakonů tvaru dešťové kapky v duhových barvách. Mystické až extravagantní vůně parfémů La Prairie osloví smyslné a romantické ženy a podtrhnou její jedinečnost a ženskost.